aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)
Jan Buka 2011
Jan Buka 2011
Jan Buka
 
bukajan@seznam.cz

Telefon: 00420  730 927510

Skype Nick :        janbuka
Registr. vitarián  (od r. 2004)
 
 

Upřímné poděkování

Chtěl bych nejdříve všem případným dárcům upřímně poděkovat, pokud cítí potřebu mě podpořit při rozvoji tohoto webu... Vaše zcela dobrovolné příspěvky mi umožňují častější vypínání reklamy.
Dopřejete tím tak nejen sobě, ale i ostatním se zcela soustředit na ničím nerušený prožitek z brouzdání právě po těchto stránkách.

 

Nabízím nově také osobní konzultace na téma

Pohodový život v přítomnosti

Pokud jste se právě ocitli na nějaké vaší další životní křižovatce a cítíte, že úplně jasně nevíte jak dál, můžeme společně nalézt váš nový směr. Ty nejlepší odpovědi na vaše individuální otázky jsou totiž ukryté hluboko v každém z vás, ve vašem nitru. Mohu vás tak cíleně doprovázet na cestě k vašemu pravému já, kde nic už není problémem ...
Osobní a opravdu jedinečný, individuální přístup vám tak může poskytnout příležitost, jak jednoduše nalézt nejen svůj nový směr, vnitřní klid a nadhled, ale i zbavit se stresu a dalších psychických a následně i fyzických potíží.
V případě vašeho zájmu mě můžete kontaktovat buď mailem nebo telefonicky a sjednat si se mnou naší první  nezávaznou schůzku. Po krátkém vzájemném poznání si můžeme domluvit - soukromou osobní konzultaci. Vše se pak již odehrává dle naší individuální a vzájemné dohody.

Těším se na naší případnou další komunikaci.
 
 
 
05.01.2015 13:58:46
janbuka
1
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one