aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)
 

KNIHA
MOC PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

ECKHART TOLLE

 
Moc přítomného okamžiku má stále větší počet oddaných čtenářů. Už dnes je označována za mistrovské dílo; ať už se o ní říká cokoli, je to kniha, která má moc změnit náš život, moc probudit nás, abychom si plně uvědomili, čím jsme.
Marc Allen Novato, Kalifornie, USA
Eckhartova úžasná přesvědčivost nespočívá v jeho mistrné schopnosti bavit nás zajímavými příběhy, učinit abstraktní konkrétním či dát nám užitečné techniky. Jeho kouzlo spočívá spíš v osobní zkušenosti člověka, který ví. Proto za jeho slovy cítíme sílu, kterou nacházíme jen u nejslavnějších duchovních učitelů. Tím, že vychází z hlubin Reality, Eckhart otvírá cestu druhým.
Russel E. DiCarlo Erie, Pensylvánie, USA
Věřím, že si tato kniha najde cestu ke všem, kdo jsou připraveni na tak radikální vnitřní změnu, a proto ji svým chováním urychlují. Doufám, že se dostane i k mnoha dalším lidem, kteří ji shledají zajímavou, i když ještě nejsou schopni žít podle jejích myšlenek. Semeno, jež tato kniha zaseje, se časem možná spojí se semenem osvícení, jež má v sobě každý člověk, a náhle vyklíčí.
Eckhart Tolle
25.08.2010 17:29:57
janbuka
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one