aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)

Informace v této rubrice

jsou určeny Vám, kteří jste si vědomi vlastní odpovědnosti za svůj život a všechny události s ním související. Jestliže jste ochotni připustit, že nemoc, bolest a předčasná smrt jsou jevy, které si dobrovolně vybíráme, máte možnost objevit cestu, která Vás může dovést ke stavu překonávajícímu všechny vžité představy o tom, co je zdraví, síla a duševní vyrovnanost.

Stanislav Kunc vypráví o nečekaných souvislostech ve stravování

Jsou viry a bakterie našimi skutečnými nepřáteli?

Některá tvrzení

na těchto video-ukázkách budou pro mnohé z vás nová, ale někde uvnitř sebe sama cítíme, že mohou být naprosto pravdivá a že nás mohou přivést k novým životním pocitům. Mám řadu osobních, pozitivních zkušeností právě s vegetariánskou a vitariánskou stravou.

Známý vytrvalostní běžec Tim Van Orden o stresujících potravinách

České titulky lze nastavit vpravo dole (CC)

Metabolická typologie

zánik alopatické léčby?
Úryvek z projevu proneseném doktorem Haroldem J. Kristalem, DDS při setkání (Orthomolecular Health-Medicine Society ) v San Franciscu , Californii, USA.
Nacházíme se dnes uprostřed mimořádné informační exploze, možná největší, jakou kdy svět poznal, náš život se tak od toho okamžiku změnil.
Výživa, v podobě jak ji většina z nás znala a používala, je mrtvá. Existuje určitá zkušenost společná prakticky všem účastníkům léčby člověka výživou, a to jak lékařům, tak i laikům. Jde o fakt, že výživa, která funguje u jedné osoby s určitým stavem, může mít malý nebo žádný účinek na druhou osobu se stejnými potížemi, a u třetí osoby může ve skutečnosti za stejných podmínek její potíže ještě zhoršit!
Co je toho příčinou ...?
At´ se stane jídlo tvým lékem - Hippocrates

At´ se stane jídlo tvým lékem - Hippocrates

Jahody a třešně a ořechy a čokoláda a kokos a citróny ...
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one