aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)
Kdo je vegetarián - obrázek

Kdo je vegetarián - obrázek

Vegetariáni

jsou lidé, kteří se zdržují konzumace veškerého živočišného  masa včetně drůbeže, ryb a jiných mořských živočichů. Vegetariánství je pro všechny , kteří touží poznat nové rozměry života. A také pro všechny, kteří chtějí mít v životě více zdraví, radosti a pohody.Ovo - veg.             zařazují do své stravy vejce
lakto-veg.              zařazují   mléčné   produkty
ovo-lakto - veg.     zařazují vejce i ml. produkty

Proč se někdo rozhodne být vegetariánem? Vegetariáni existovali odnepaměti, vzešli z různých kultur a prostředí. Lidé přijali vegetariánskou stravu z různých důvodů, které se týkaly zdraví, zvířat a životního prostředí. Někteří lidé se dostali k vegetariánství z náboženských, duchovních nebo ekonomických důvodů.
Odhaduje se, že v Evropě žije 6% vegetariánů a z nich jsou 80% ženy.
 - obrázek

- obrázek

Jan Brodský

Honza Brodský je znalcem oborů přírodní hygieny, vitariánství a racionální výživy. Je vášnivým zastáncem holistického přístupu ke zdraví, což je důsledkem jeho silné životní zkušenosti, kterou v minulosti prošel. Po diagnóze příznaků roztroušené sklerózy začal hledat netradiční cestu k vlastnímu uzdravení. Radikální změna stravy a životního stylu mu pomohla k vyléčení této nemoci, jakožto dalších zdravotních problémů, kterými v minulosti trpěl.
Tato silná zkušenost v něm vzbudila neskrývanou vášeň a touhu po větším poznání. Po intenzivním samostudiu Honza absolvoval studium ve: - veganské kulinářské škole Living Light v Severní Kalifornii - holistická ozdravná centra v Arizoně, na Hawaji, v Kalifornii a na Kostarice - v irském Dublinu v minulosti vedl řadu úspěšných přednášek a workshopů Nyní se intenzivně věnuje studiu racionální výživy a holistického poradenství na Universitě přírodního zdraví. Svou spoluprácí s Vegetarian.cz Honza naplňuje své poslání t.j. sdílet s lidmi zkušenosti, vědomosti a vědecké informace o racionální výživě a zdravém životním stylu, které jim umožní lepší informovanost a následně pomohou k větší nezávislosti a k opětovnému získání nadvlády nad svým vlastním zdravím.
Zdravá výživa zcela bez kompromisu ...
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one