aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)
Kreslený strom

Kreslený strom

Eckhart Tolle a přítomný okamžik

Americká moderátorka, Oprah Winfrey, údajně současná nejvlivnější žena naší planety, se rozhodla udělat něco, co nikdy předtím ve své světoznámé televizní show neudělala – desetitýdenní sérii živých online seminářů živě, přímo s Eckhartem. Ohlasy na její Show byly přímo neskutečné.
Celá řada nejpřednějších jmen osobního rozvoje se shoduje - vzkaz Eckharta Tolleho může skutečně změnit podobu naší planety.
Síla přítomného okamžiku je doména mnoha nejslavnějších sportovců, celebrit, koneckonců i všech prapůvodních náboženských tradic. Eckhart Tolle jí však dal pochopitelnou, jasnou a pro moderního člověka přijatelnou formu. Není divu, že miliony lidí po celém světě nyní objevují čirou lásku, radost a klid v přítomném okamžiku, hluboko za mentálním hlukem upovídané mysli.
Naučili se, jak svoji mysl vypnout na požádání a oddat se tak bezprostřední všudypřítomné kráse. My všichni se to můžeme naučit také. Kdy? Kde?
Tady a teď… Tyto stránky jsou jedny z mnoha, které vznikají po celém světě a které na toto jedinečné Tolleho učení o přítomnosti jednoduše a přímo - "ukazují" ...
23.03.2008 13:21:57
janbuka
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one