aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)

Pohodový život, naše mysl a přítomnost ...

Většina z vás možná již sama na sobě vyzkoušela některé z celé řady sebepoznávacích a seberozvojových metod. Mnoho z nás hledá tak nějak sama sebe, přehodnocuje své životní priority, rozvíjí svůj duševní potenciál, hledá si tu svou životní pohodu a klid.
Pro vás všechny mám skvělou zprávu - totiž, že již pouhým vědomým pozorováním svých myšlenek - v tomto přítomném okamžiku - můžete okamžitě zažívat - pohodu a klid.
Dozvíte se mj., jak pomocí jednoduché a přirozené stravy dosáhnout dostatek životní energie. Je tak možné, že se záhy stanete nejen duševně, ale i fyzicky mnohem aktivnějšími lidmi.
Všechna životní utrpení se tak mohou stát - jen minulou zkušeností na cestě za vaší, nově nabytou, osobní pohodou ...
03.11.2009 16:09:35
janbuka
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one