aneb Tajemství přítomného okamžiku         (Web je optimalizován pro prohlížeč Opera, Chrome)
Evoluční vývoj - jak jej všichni známe

Evoluční vývoj - jak jej všichni známe

Zástup různých druhů primátů jdoucích přímo za sebou
Obrázek prehistorického predátora - Tyranosaura

Obrázek prehistorického predátora - Tyranosaura

Již ve škole

se snaží mladému člověku vštípit názor, že život na Zemi vznikl zcela nesmyslně, tak nějak nepřirozeně, z ne -života. Říká se tomu evoluční (vývojová) teorie. Víra v ní je povinná. Štorchovi Lovci mamutů, Burianovy ilustrace a pár hodin biologie činí tuto víru přijatelnější a navodí v duši dojem, že jde o nesmlouvavou vědu.
Víte o tom, že celá evoluční teorie o postupném vývoji života z ne-života a člověka z ne-lidí je jen nepodložená filosofická hypotéza? Že proti této filosofii stojí masivní důkazy z paleontologie, genetiky, termodynamiky, teorie informací a dalších vědních disciplín? Kolik z nás je informováno o tom, že dnes tisíce vědců protestují proti vyučování evoluční teorie na školách, a že sami evolucionisté hovoří o této hypotéze jako o „omylu a století“ a kladou otázku: „Měli bychom Darwina spálit?“ (Macbeth, Matthews, Grassé, Denton aj.)
Celý článek pak  najdete zde
Dalším autorem, který se tomuto tématu do hloubky věnuje je Dr.Ing. Hans J. Zillmer. V jeho knize "Darwinův omyl" dokazoval, že žádná evoluce neproběhla a časová údobí s touto teorií spjatá jsou pojatá naprosto chybně. Také v jeho další knize "Evoluce- podvod století" ukazuje potlačovaná fakta, zakázané důkazy a další podvrhy lidských dějin.
Jaro - období znovuzrození

Jaro - období znovuzrození

Malý ptáček ve větvích sluncem zalitého čerstvě zeleného stromu
Vesmírný návštěvník - meteorit

Vesmírný návštěvník - meteorit

Jiná teorie původu života ...

Vědci objevili v kusu skály z vesmíru genetický materiál. V meteoritu nalezli vědci stavební kameny genů. Je tedy podle nich možné, že život na Zemi vznikl pomocí těchto mimozemských molekul, které přistály na naší planetě před více než 3,6 miliardami let.
Vědci zjistili, že meteorit obsahuje organické chemikálkie, z nichž mohou vzniknout molekuly, schopné se kopírovat, které jsou základním genetickým stavebním prvkem všech živých organismů - DNA a RNA.
I když organické molekuly jako cukry a aminokyseliny byly nalezeny v meteoritech už dříve, nyní poprvé nalezli v meteoritu vědci důkazy, že mimo naši planetu existovaly sloučeniny, z nichž mohou vzniknout geny. Zmíněné dvě látky se jmenují uracil a xanthin a jsou to předchůdci stavebních molekul, známých jako báze jader, které dokáží uchovat a přenáše z jedné generace do druhé genetické informace - což je základní známkou života.
Vědci nalezli tyto dvě substance během analýzy meteoritu, který spadl dne 28. září 1968 nedaleko australského města Murchison.
Původ života zůstává zahalen tajemstvím. Vědci argumentují, že život musel vzniknout z jednoduchých organických molekul, které se ve vodním prostředí naučily rozmnožovat.
První fosilizované známky života se objevují na této Zemi ve skalách z doby asi před 3,5 miliardami let a je známo, že v období od 3,8 a 4,5 miliardami let utrpěla Země bombardování meteority.
Nejnovější objev výše zmíněných substanci v murchisonovském meteoritu podporuje teorii, že původ života na Zemi je mimozemský.
Vážení a milí návštěvníci, tyto stránky jsou živé a v nepřetržité výstavbě. Rubriky se doplňují, pravidelně a průběžně aktualizují. Moc rád se tu s vámi dělím o tajemství pohodového života v tomto přítomném okamžiku. A pokud jste i vy při sledování videa nebo četbě knihy, příspěvků, poslechu meditační hudby, či jen prohlídce autentických fotografií, zaznamenali hluboký vnitřní klid, objevili svůj nový životní prostor, stránky splnily svůj účel ... Právě jste zřejmě prošli jednou z mnoha bran tohoto světa pomíjivých forem. Nahlédli jste do světa neprojeveného čistého vědomí. Touto branou může být také ticho, stav bez myšlení, ale především -
 

tento přítomný okamžik

 
 
just for you and this moment - made by jan buka © 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one